Dwa aspekty linkbuilding

najtańsze seo

Agencja pozycjonująca Twoją stronę zaproponowała Ci działania z zakresu linkbuilding, które mają docelowo podnieść wartość Twojej strony i poprawić jej wyniki wyszukiwania na konkretne frazy. Takie działania polegają na umieszczeniu tekstu ze słowami kluczowymi i linkiem prowadzącym do Twojej strony internetowej na wybranym portalu, blogu czy forum. Pozycjonowanie stron przy pomocy Linków ma co najmniej dwa ważne aspekty, które powinny Cię skłonić do inwestycji w taki zabieg.

Po pierwsze dzięki linkom prowadzącym z dobrych, starych i sprawdzonych domen pełnych wartościowych treści i odwiedzanych przez licznych użytkowników, Twoja strona otrzymuje „dodatkową moc” – wyszukiwarka widzi, że prowadzą do niej zaufane strony i wyżej pokazuje jej nazwę w wynikach.

Po drugie dobrej jakości teksty publikowane na znanych portalach i poczytnych blogerach mogą dać nam możliwość zdobycia nowej klienteli i zainteresowania naszą ofertą kolejne osoby. Rośnie również wiarygodność marki oraz poprawia się jej postrzeganie wśród konsumentów.

Autor: Linkbuilding