Nowoczesne telefony xiaomi

Super telefon

Chińska firma Xiaomi cieszy się w naszym kraju coraz większym zainteresowaniem i co najważniejsze oferuje swoim klientom coraz to lepsze telefony i tablety. Warto podkreślić, że w naszym kraju mamy również coraz łatwiejszy dostęp do produktów Xiaomi, które na całym świecie zdobywają coraz szersze grono zwolenników. Nowoczesne telefony xiaomi są bardzo tanie, a co najważniejsze swoimi parametrami są w stanie dorównać nawet największym producentom.

Chińskich smartfonów na naszym rynku nie brakuje, jednak wybranie tych najlepszych może być naprawdę bardzo trudnym wyzwaniem. Jeżeli chodzi o najpopularniejsze telefony xiaomi do 700zł, to warto zainwestować w model HOMTOM HT7, który w swojej klasie oraz w swojej cenie nie ma sobie równych. Telefon HOMTOM HT7 na naszym rynku dostępny jest już od 399 zł. Oczywiście na aukcjach internetowych możemy kupić używany sprzęt za jeszcze niższą cenę. HOMTOM HT7 to doskonałą propozycja dla najmniej zamożnych klientów, którzy poszukują solidnego telefonu z dużym wyświetlaczem i podwójnym slotem na karty SIM.

Telefon Xiaomi Redmi 3 to nowoczesny model, który prezentuje wiele ciekawych rozwiązań. Telefon ten kosztuje około 700zł i jest to jeden z najlepszych telefonów komórkowych w tym przedziale cenowym. Smartfon wyróżnia się przede wszystkim bardzo pojemnym akumulatorem (4100 mAh), który błyskawicznie się ładuje. Xiaomi Redmi 3 posiada również rewelacyjny aparat 13 Mpx z jasnym obiektywem F/2.0, który zaspokoi oczekiwania zarówno początkujących jak i doświadczonych fotografów.

Autor: Telefony xiaomi mi5