Brak kwalifikacji to nie przeszkoda, aby znaleźć pracę w Danii.

Dania zaprasza wszystkich pracowników, niezależnie od tego, czy posiadają oni specjalistyczne kwalifikacje, czy też nie. Możesz dowiedzieć się, jakie rodzaje pracy są dostępne w Danii, gdzie ich szukać i jakie kwalifikacje są wymagane oraz jak wyglądają kwestie jeśli chodzi o Dania podatki.

Bez wykształcenia też znajdziesz pracę na terenie Danii

W Danii jest wiele miejsc pracy, które mogą zdobyć osoby nie posiadające odpowiednich kwalifikacji. Ważne jest, aby się nie poddawać i szukać sumiennie odpowiedniego zatrudnienia dla siebie. Nie posiadając kwalifikacji znajdzie prace w takich branżach jak produkcja, rolnictwo, budownictwo, logistyka.

Istnieje wiele zawodów, które nie wymagają specjalnych kwalifikacji, aby zostać zatrudnionym. Nie posiadając specjalnych kwalifikacji znajdziesz zatrudnienie jako:Pomocnik budowlany,

– pracownik na budowie,
– pracownik produkcji,
– pracownik magazynu,
pracownik tzw. pakowacz czyli pakowanie i zbieranie plonów

To tylko niektóre z zawodów, które nie wymagają specjalnego  wykształcenia czy kwalifikacji.

Po przyjeździe do Dani gdzie warto szukać pracy?

Jeśli chodzi o szukanie pracy za granicą, do Danii można pojechać na własną rękę lub zdecydować się na pośrednictwo agencji pracy. Czy warto jechać do Danii, jeśli nie mamy znajomości i nie czeka na Nas już tam załatwione miejsce pracy?  Oczywiście, że tak. Zdołasz znaleźć pracę na własną rękę jednak musisz uzbroić się w cierpliwość i aktywnie poszukiwać.

Jak wyglądają zarobki w Danii nie posiadając kwalifikacji?

Wynagrodzenia w Polsce zaczynają się od około 50 PLN brutto, czyli około 25 DKK za godzinę. To dużo mniej niż pensje osób pracujących na podobnych stanowiskach w krajach zachodnich. Osoby, które wyjeżdżają do pracy tymczasowej, sezonowej, mogą więc przywieźć ze sobą do Polski bardzo wysokie kwoty. Jednak wszystko zależy od tego w jakiej branży pracujemy, na jakim stanowisku zostaliśmy zatrudnieni oraz ile godzin tygodniowo przepracowujemy.