Doczepiane włosy. Czy takie włosy niszczą naturalne?

Każda kobieta chce dbać o swoje włosy, żeby wyglądała ładnie. Czy to w domu, czy to gdzieś w mieście, zawsze chcą wyglądać ładnie. Czasami, gdy kobieta uważa, że ma brzydkie włosy, to aż kusi się, żeby sobie kupić doczepiane włosy. Pewnie wiecie, że doczepiane włosy nie są aż tak zdrowe dla naszych naturalnych włosów.

Jest wiele zwolenników i przeciwników doczepianych włosów. Zwolennicy używają je i szukają jeszcze lepszych włosów, a przeciwnicy próbują być po prostu od tego z dala.
Jest kilkanaście typów doczepiania włosów, a niektóre z tych je przedstawię. Niestety niektóre z tych typów, niszczą naturalne włosy.
To, jak będziemy wyglądać w doczepionych włosach, wszystko zależy od osoby, która je doczepia. Trzeba przyznać, jeśli chce się mieć doczepione włosy, to trzeba zapłacić ponad 1500 zł, a dla większości kobiet, to po prostu jest za drogo. Czy to się opłaca? Oczywiście to zależy jaki typ doczepiania włosów wybierzemy.

Doczepianie włosów przy użyciu pistoletu, nie jest jakoś bardzo niebezpiecznie dla naturalnych włosów, ale jest to niebezpieczne po 3 miesiącach. Przy ściąganiu włosów, często się niszczą naturalne włosy. Specjalnymi szczypcami i nasączonym acetonem, rozrywa się zgrzew tak, aby doczepione pasmo odpadło. Często w takich sytuacjach wyrywa się też naturalny włos i tworzą się dziury w naturalnym zaroście głowy.

Mikroring to również typ doczepiania włosów, ale przy tym jest małe prawdopodobieństwo, że zniszczą nam się naturalne włosy. Jak już się to niestety stanie, to powodem jest, że pasemko było grubsze od naturalnego i pod upływem ciężaru, uszkadza się naturalny włos wraz z cebulką.

Clip-On jest bardzo bezpiecznym typem doczepiania włosów a dlaczego? Przy tym typie, nie stosuje się żadnych klei. Kosmyki można ściągać i zakładać samodzielnie, w każdej chwili.

Czy doczepiane włosy niszcza naturalne? Trzeba przyznać, tak, niszczą, ale nie wszystkie typy.