Fortnite: Battle Royale – przydane wskazówki dla początkujących

Gra Fortnite cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Jest to niezwykle popularna produkcja, która zyskała ogromne uznanie wśród graczy. Osoby początkujące zwykle nie posiadają dostatecznej wiedzy na temat rozgrywki. Warto zapoznać się z przydatnymi trickami, które umieszczono poniżej.

Lądowanie w odpowiednich miejscach
Podczas rozgrywki dążymy do tego, aby sukcesywnie zwiększać nasze wyposażenie. To, w jakich miejscach wylądujemy w dużym stopniu wpływa na to, jaką broń zdobędziemy. W każdej lokalizacji znajdziemy coś innego. Warto zwrócić uwagę na oznaczenia znajdujące się na mapie. Tam gdzie znajduje się nazwa lokacji, tam jest największa ilość uzbrojenia. Minusem jest to, że o broń należy walczyć z innymi graczami.
W każdym meczu lądujmy w innym miejscu. Dzięki temu szybciej zbudujemy niezbędny do walki ekwipunek.

Przetrwanie podczas burzy
Na pewnym etapie rozgrywki gracze informowani są o tym, że wkrótce nadejdzie burza. Ma ona postać okręgów pojawiających się na mapie. występują one w regularnych odstępach czasu. Trzeba wiedzieć o tym, że są one śmiercionośne. Na początku praktycznie nie zauważymy ich działania, jednak z czasem będą nam one odbierać coraz większą ilość energii. Przemieszczając się po mapie należy uwzględnić wszelkie informacje dotyczące burzy m.in. kiedy ulegnie ona osłabieniu. Gracz musi wykazać się tutaj logicznym myśleniem podczas planowania podróży w taki sposób, aby uniknąć obrażeń. Warto również korzystać z medykamentów, gdyż bez nich można zginąć w kilka sekund. Więcej ciekawostek znajduje się na stronie Fortnite.pl.

Sprawdź: Battle Royale