Oklejanie samochodów folią chromową

Chromowanie samochodów stało się ostatnio niezwykle popularne. Co ciekawe sama folia nie jest produktem tanim, a mimo to wyniki jej sprzedaży rosną w zatrważającym tempie. Jednakże oklejanie samochodów folią chrom cena wynosząca blisko 15 tysięcy złotych netto za oklejenie całego auta nie odstrasza aż zanadto klientów. Dla specjalistów folia ta to również niełatwy orzech do zgryzienia – nie jest ona bowiem łatwa w montażu.

Folia chromowa przyczyną problemów
Tylko najbardziej zaawansowany i doświadczony aplikator folii jest w stanie sobie z nią poradzić. Mimo to coraz więcej klientów przychodzi do warsztatu z prośbą o oklejenie samochodów właśnie tą niewdzięczną i drogą folią chromową. Co sprawia, iż jest ona aż tak popularna? Otóż są to zazdrosne spojrzenia innych ludzi, a także spektakularny efekt. Do tego wszystkiego dochodzą poważne wątpliwości odnośnie legalności użytkowania tak błyszczącej powłoki na samochodzie. Jednakże w zapisach prawnych nie ma jednoznacznych przepisów odnośnie ograniczeń koloru nadwozia.

Szeroki wachlarz możliwości
Jednakże jak pisze portal internetowy oklejaniesamochodow.waw.pl – producenci folii chromowych w obawie przed wprowadzeniem ewentualnych zapisów prawnych zalecają ograniczenia do oklejania niewielkich detali. Mowa tu o lusterkach, listwach czy też tuningowych wstawkach, które odmieniają oblicze samochodu bezpowrotnie. Potencjalny klient ma do wyboru szeroką gamę kolorów – począwszy od klasycznego złota, czerwieni, barwy niebieskiej i pomarańczowej, aż do soczystej zieleni. Oklejanie samochodów cena za m2 zazwyczaj kosztuje 160 złotych, lecz w przypadku folii chromowej jest to droższy interes.

Źródło: Oklejanie samochodów cena