Szeroki wybór części i zabawek rolniczych

E-skladnica.pl to godny zaufania sklep internetowy, oferujący części do maszyn rolniczych, takich jak kombajny, beczkowozy, rozrzutniki czy siewniki. Oprócz części do maszyn oraz elementów, takich jak filtry paliwa czy przeguby osiowe, na uwagę zasługują fantastyczne akcesoria rolnicze dla dzieci – zabawki Bruder.

Naprawy maszyn rolniczych

Dokonując rutynowych napraw, dobrze jest poradzić się specjalistów. Wykwalifikowani serwisanci pomogą w wyborze najlepszych i najbardziej wytrzymałych części zamiennych i doradzą w kwestiach bezpiecznej eksploatacji maszyn.

Filtrowanie paliwa w służbie silnikowi

Jednym z najbardziej podstawowych działań w celu podtrzymania żywotności silnika jest regularna wymiana filtrów paliwa. Filtry paliwa mają za zadanie zatrzymywać zanieczyszczenia, między innymi różnego rodzaju pyły, wodę czy rdzę.

Zabawkowe pojazdy terenowe

Zabawki Bruder to nie tylko ciągniki i traktory. Na uwagę zasługują również precyzyjnie odwzorowane pojazdy terenowe, marek takich jak Jeep, Dodge czy Land Rover, a także quady stworzone z myślą o ekstremalnych offroadowych rajdach. Pojazdy terenowe Bruder sprawdzą się na trudnych trasach w piaskownicy, błocie, na kamienistym podjeździe czy plaży. Samochody posiadają otwierane drzwi oraz maski silnika, a także imitacje okien i miękkie opony z profilowanym bieżnikiem. Zabawki zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów: plastiku oraz gumy. Dzięki restrykcyjnym standardom technologicznym, są one w pełni bezpieczne dla najmłodszych.