Zawsze możesz być w kontakcie

blogi internetowe

Dla wielu osób wyjazd poza granice kraju do pracy jest ciężkim przeżyciem. To niejednokrotnie konieczność zostawienia rodziny i bliskich nam osób i wyjazd do miejsca, w którym możemy czuć się osamotnieni i wyobcowani. Dla wszystkich Polaków w kraju, ale i przede wszystkim dla takich poza jego granicami (a jest takich aż około 20 milionów) został stworzony portal domek.com.

Portal dostępny jest obecnie w polskiej i angielskiej wersji językowej, a rejestracja i założenie konta jest całkowicie darmowe- jedynym wymogiem jest posiadanie minimum 13 lat. Rejestracja na stronie trwa dosłownie chwilę, a zaraz po zalogowaniu możemy cieszyć się funkcjonalnościami przygotowanymi przez twórców serwisu. Serwis Polski Domek to portal społecznościowy, za pośrednictwem którego możemy kontaktować się z rodziną, bliskimi, przyjaciółmi i ze znajomymi oraz ze wszystkimi innymi Polakami, tymi przebywającymi w kraju, ale i poza krajem. Strona umożliwia wysyłanie i odbieranie wiadomości, przeglądanie profili użytkowników, ale to także miejsce, gdzie możemy dodać dowolne ogłoszenie lub podzielić się swoimi wątpliwościami w danej kwestii zadając pytania innym użytkownikom.

Serwis jest także bogatym źródłem informacji. W zakładce z aktualnościami znajdziemy wiadomości z kraju i ze świata, bardzo interesujące są rozmaite, dodawane tutaj wpisy tematyczne, a także sama sekcja z wpisami blogowymi z różnych zagadnień i dziedzin. Warto więc zarejestrować się i już dzisiaj wypróbować wszystkie funkcjonalności konta.

Autor: Blogi