Bielizna dla Amazonek

Amazonki to określenie kobiet po mastektomii – czyli operacji usunięcia piersi. Specjalnie dla nich została specjalna kolekcja kobiecej bielizny na co dzień oraz wieczorowej.

Jaka powinna być odpowiednia bielizna dla Amazonek?

Odpowiednie dobranie górnej części garderoby dla kobiet, które wygrały walkę z rakiem piersi jest sporym wyzwaniem. Sklep dla Amazonek oferuje specjalistyczną bieliznę, która jest zarazem funkcjonalna, wygodna, a także stylowa oraz modna. Biustonosze powinny być wyposażone w szerokie taśmy pod biustem oraz posiadać szerokie ramiączka. Co więcej, bielizna powinna być wykonana z naturalnych oraz oddychających materiałów. Bezpośrednio po operacji Amazonki potrzebują bardzo miękkich topów lub biustonoszy, które pomogą w ochronie wrażliwej skóry. Na rynku oferowana jest specjalna pooperacyjna bielizna, która wspiera proces gojenie się rany. Niezwykle istotnym atutem takiego biustonosza jest posiadanie zapięcie z przodu, co znacznie ułatwia codzienne funkcjonowanie po zabiegu.

Rodzaje dostępnej bielizny dla Amazonek

Protezy piersi powodują, iż bielizna dla kobiet po mastektomii powinna spełniać wiele funkcji. Co więcej, przedstawicieli płci pięknej także chcą mieć wybór spośród modeli oraz wzorów dostępnej bielizny. Na rynku znajdują się specjalistyczne stroje kąpielowe, gorsety, halki. Jednym słowem wszystko, czego kobieta może potrzebować do codziennego funkcjonowania. Sklepy oferują zarówno bieliznę pooperacyjną, jak i produkty do użytku podczas wyjazdów.