Męska potencja – 3 sposoby, by ją poprawić!

Zauważasz u siebie spadek potencji? W takim przypadku sprawdź 3 sposoby, aby ją poprawić i znów korzystać z pełni życia seksualnego!

1. Zmiana stylu życia

U wielu mężczyzn obserwowana jest znaczna poprawa zdolności seksualnej wtedy, gdy zmienią oni swój dotychczasowy tryb życia.

Nadmiar stresu, niezdrowa dieta pełna tłuszczów zwierzęcych, fast-foodów i cukru, brak ruchu, stosowanie używek jak alkohol, papierosy, narkotyki – to wszystko negatywnie oddziałuje na męską potencję.

Zatem zmiana stylu życia na zdrowszy może przynieść dużą różnicę w sferze intymnej, ale również pozytywnie wpłynąć na ogólny stan całego organizmu.

2. Leki na potencję

Obecnie mężczyźni mają do dyspozycji szeroką gamę produktów takich jak tabletki na potencję, które pozwalają na uzyskanie wysoce skutecznych efektów.

Gdy potencja szwankuje, wtedy zastosowanie leków pozwoli na szybkie uzyskanie pozytywnych efektów. W tym celu używane są głównie inhibitory fosfodiesterazy typu 5 włączające różne substancje czynne, w tym sildenafil, tadalafil oraz awanafil. Do tej grupy wchodzą także leki jak Viagra i jej zamienniki.

3. Suplementy diety podnoszące potencję

W aptekach i w zielarniach można znaleźć dzisiaj szeroką gamę suplementów diety dedykowanych specjalnie dla mężczyzn.

Środki pochodzenia naturalnego mogą poprawiać zdolności seksualne przez wsparcie działania męskiego układu moczowo-płciowego i sercowo-naczyniowego.

Najczęściej zawierają one witaminy, minerały, aminokwasy, a także substancje pochodzenia roślinnego, na przykład buzdyganek naziemny, owoc z palmy sabałowej, owoc cytryńca chińskiego.